HOFFENHEIM ISPUSTIO POBJEDU IZ RUKU: / Lepzig šokirao Kramarića i društvo u 89. minuti

Hrvatski napadač Andrej Kramarić igrao je 79 minuta za Hoffenheim koji je u susretu 1.

28.8.2016.
20:29
AFP, DANIEL ROLAND

Hoffenheim je poveo u 55. minuti iz gužve u kaznenom prostoru gostiju koja se stvorila nakon kornera. Lopta se odbila na nogu Lukasa Ruppa koji je pucao sa 10-ak metara, ona je na putu prema golu dodirnula Kramarića koji je stajao ispred vratara Leipziga, promijenila smjer i odsjela u mreži. Ipak, pogodak je za sada pripisan Ruppu.

Leipzig poravnao

Gosti iz Leipziga vrlo brzo su poravnali golom Dominika Kaisera (58), da bi u samoj završnici postignuta još dva gola. Hoffenheim je ponovno poveo preko Marka Utha (83), da bi konačnih 2-2 postavio Marcel Sabitzer (89).

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Hertha je u Berlinu svladala Freiburg sa 2-1 (0-0). Domaći su poveli pogotkom Vladimira Daride (62), da bi se rezultat dva puta mijenjao u sudačkoj nadoknadi. Nicolas Hoefler (90+3) je donio radost gostima, ali ih je vrlo brzo rastužio Julian Schieber (90+5).

REZULTATI 1. KOLA

Petak:

Bayern - Werder 6-0 (Xabi Alonso 9, Lewandowski 13, 46, 77-11m, Lahm 66, Ribery 73)