SLAVEN BELUPO – HAJDUK 1-1: / Splićani produbili krizu, bez pobjede i u šestoj utakmici sezone

Nogometaši Slaven Belupa i Hajduka podijelili su bodove u Koprivnici odigravši 1-1 u utakmici 6. kola hrvatskog prvenstva.

1.9.2018.
20:10
PIXSELL

Nogometaši Hajduka još uvijek su bez pobjede u domaćem prvenstvu, nakon što su u subotu u 6. kolu Prve HNL kod Slaven Belupa odigrali 1-1 (1-1).

Domaćini su krenuli ambicioznije u susret i zasluženo su poveli u 17. minuti. Igrači Slaven Belupa odigrali su lijepu akciju i lopta je došla do Delića koji je sa deset metara iskosa snažno pucao na prvu stativu, a lopta je prošla vrataru Posavcu kroz noge.

Prvijenac Brazilca

Hajduk je poravnao u 33. minuti nakon kornera. Gyurcso je ubacio iz kuta, a Brazilac Jario glavom pogađa svoj prvijenac za 1-1.

Dvije najbolje prilike u drugom poluvremenu imao je Hajduk, u 72. minuti Gyurcso je sa sedam metara pogodio vratnicu, a u 75. je udarac Stanka Jurića sa 18 metara obranio vratar Slavena.

Slaven, koji je također bez pobjede u novoj sezoni, ostao je na sedmom mjestu sa 4 boda, a Hajduk je osmi, također sa 4 boda.

Večeras u 21 sat Osijek dočekuje Lokomotivu.

SLAVEN BELUPO – HAJDUK 1-1

Slaven Belupo: Marković - Musa, Međimorec, Šarlija - Delić, Puclin, Vidović, Bogojević - Gordana, Bongongui - Mendy

Hajduk: Posavec - Fomitschow, Mikulić, Vučur, Juranović - Palaversa, Hamza - Gyurcso, Jradi, Jairo - Ivanovski

90.+3. minuta: KRAJ UTAKMICE. Završilo je 1-1.

90. minuta: Još tri minute igre pokazuje četvrti sudac.

80. minuta: Pokušaj Palaverse ide iznad grede. Još desetak minuta šanse za jedne i druge da stignu do pobjede.

75. minuta: Nižu se sad prilike jedna za drugom.

72. minuta: TRESE SE OKVIR GOLA! Hajduk odmah odgovara, no bez promjene rezultata.

71. minuta: Odlična prilika za Slaven Belupo, no i dalje je 1-1. Bačelić Grčić, jedan od onih koji su klupu zamijenili travnjakom, došao je do povratne lopte Delića i opalio u - suigrača u nedozvoljenoj poziciji.

66. minuta: Niz izmjena igrača, ne i rezultata.

60. minuta: Bez većih uzbuđenja u ovom trenutku.

50. minuta: Hajduk je izašao sigurniji iz svlačionice, uvodne minute drugog poluvremena protiču u njihovoj boljoj igri, ali i prilikama za pogodak. Jairo s 15-ak metara, potom odmah i Ivanovski koji od svih rješenja pokušavao lobom prevariti Markovića. Ostaje i dalje 1-1.

46. minuta: Započelo je drugo poluvrijeme!

45+2. minuta: Kraj prvog poluvremena u Koprivnici. Rezultat je izjednačen, 1-1.

45. minuta: Igrat će se još dvije minute sudačke nadokande.

38. minuta: Brzo se pribrao domaćin, ipak ostaje 1-1.

33. minuta: GOOOOOL! Rezultat je 1-1

U sedmoj utakmici za Hajduk do prvijenca je stigao Jairo da Silva. Gyurcsó je ubacio s desne strane iz kutaa Brazilac glavom pogodio za izjednačenje.

30. minuta: Dogodilo se sad 'nešto' i pred golom Slaven Belupa. Treba reći da je Hajduk preuzeo kontrolu igre, no ne i da prijeti vratima Markovića.

17. minuta: GOOOOOL! slaven Belupo vodi 1-0.

Slaven Belupo dominantna je momčad uvodnog dijela utakmice, a sad je dominacija okrunjena i pogotkom. Gordana je pronašao Delića, a ovaj pogađa kroz noge Hajdukova vratara za uvodno vodstvo domaćina!

7. minuta: Ponovno domaćin u šansi:

4. minuta: Gordana prvi puca s nekih 15 metara. Pored Hajdukova gola.

1. minuta: Utakmica je započela!

Obje momčadi u potrazi su za prvom ligaškom pobjedom u sezoni, susret je važan i za jedne i za druge, a u njega kreću s ovim postavama: