LOKOMOTIVA - DINAMO 0-1: / Petković fenomenalnim škaricama zabio za novu pobjedu Modrih

Rutinska pobjeda Dinama u gradskom derbiju

11.11.2018.
17:02
PIXSELL

U derbiju 14. kola Prve HNL Dinamo je u Kranjčevićevoj ulici pobijedio Lokomotivu sa 1-0 i sada ima osam bodova više od 'lokosa'. Bio je to sudar dvije vodeće momčadi Prve HNL, a pobjednika je odlučio fantastičan pogodak Brune Petkovića u 16. minuti. Kadzior je ubacio iz slobodnog udarca, a Petković zabio fantastičnim škaricama.

POGLEDAJTE POGODAK SEZONE U REŽIJI BRUNE PETKOVIĆA: Ove škarice Lokosima još će dugo pamtiti

JEDAN OD NAJBOLJIH GOLOVA U HNL-U IKAD: /

Pogledajte majstorske škarice Dinamovog napadača

Lokosi imali svoje prilike

'Lokosi' su najbliže golu bili u 72. minuti kada je Krstanović glavom spustio za Radonjića, a ovaj je pucao iznad gola. Dinamo sada vodi sa 36 bodova, Lokomotiva na drugom mjestu ima osam bodova manje, dok je Osijek treći s devet bodova zaostatka. Rijeka je na minus 12, a Hajduk ima čak 20 bodova manje.

Na začelju je Rudeš koji u 14 kola osvojio tek dva boda.

LOKOMOTIVA - DINAMO 0-1

LOKOMOTIVA: Grbić - Datković, Kolinger, Majstorović, Karačić - Lecjaks, Ivanušec, Jakić, Kastrati - Radonjić, Uzuni

DINAMO: Livaković - Rrahmani, Lešković, Theophile-Catherine, Moharrami - Šunjić - Oršić, Moro, Gojak, Kadzior - Gavranović

90' Kraj utakmice!

82' Dinamo je smirio igru i polako privodi kraju još jedan izgleda rutinski odrađen susret.

77' Pokušao je Radonjić, ali nema izjednačenja!

75' Utakmica koju gledamo u drugom dijelu preslika je onoga što smo gledali u prvom, uz izuzetak nekoliko dobrih kontrapada domaćina.

67' Zamjena kod Dinama. Iz igre izlazi Ademi, a mijenja ga Dani Olmo.

62' Potegnuo je Ivanušec s 20 metara, ali siguran Livaković.

57' Bila je Lokomotiva sada blizu izjednačenja! Udarac Kastratija otišao je tik uz lijevu stativu!

54' Izašao je Datković, a umjesto njega ušao je Krstanović.

50' Bruno Petković još je jednom uputio udarac škaricama prema golu Grbića, no golman Lokomotive ovaj je put bio spreman i uspio je obraniti.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' Poluvrijeme!

39' Nemoćni su Lokosi pred naletima Dinamovih igrača, nismo u zadnje vrijeme navikli gledati ovakve utakmice između ova dva kluba.

33' Ivanušec je sjajno podvalio loptu iza Dinamove obrane, ali nitko od suigrača to nije ispratio pa nema pogotka.

27' Igra se prilično jednostrana utakmica u kojoj Dinamo dominira u posjedu lopte, ali Lokosi su pokazali da mogu biti itekako neugodni ako se otvori prostor za kontru.

20' Dinamo nastavlja dominirati, potezi nekih igrača plijene pažnju gledatelja.

16' GOOOOOL! Zabio je Petković, vodi Dinamo!

10' Velika prilika za Lokose, Lecjaks je probio bok i centaršutom pronašao Radonjića, ali ovaj nije uspio završiti.

5' Dobra prilika za Dinamo, Petković se našao sam pred vratima Lokomotive, ali nema ništa od pogotka.

1' Počela je utakmica!