DINAMO - INTER 5-3: / Kakva utakmica na Maksimiru, Inter vodio dva puta, Modri tek u završnici osigurali pobjedu

U susretu osmog kola Prve HNL Dinamo je pobijedio Inter sa 5-3 (1-0).

23.9.2018.
18:22
Pixell

Rijetko viđenu predstavu pružili su nogometaši Dinama i Intera iz Zaprešića u nedjelju popodne na Maksmiru. Ništa nije slutilo da bi se utakmica mogla razvijati u takvom smjeru s obzirom na prvih 45 minuta koje je završilo s prednošću domaćina od 1:0. Marko Lešković bio je u 15. minuti najviši u skoku te je glavom poslao loptu ispod vratara Matkovića.

ČUDESNA PREDSTAVA NA MAKSIMIRU: /

Pogledajte svih osam golova s utakmice koja će ući u anale

Ono što je uslijedilo u nastavku ući će u anale prve HNL. Naime u razdoblju od 53. do 71. minute palo je pet golova uz jedan crveni karton.

Inter s igračem manje

U 53. minuti Ajayi je pronašao put do Dinamove mreže, da bi Andrić donio preokret gostima. U 56. minuti Haramustek je zaradio crveni karton nakon što je u kaznenom prostoru srušio Petkovića. S bijele točke bio je precizan Budimir.

Unatoč igraču manje Zaprešićani se nisu predavali te su poveli autogolom Ivana Šunjića. Međutim, sreća im se uskoro promijenila. Petković je s dva gola donio preokret Dinamu, a točku na 'i u četvrtoj minuti sudačke nadoknade stavio je Kadzior. (VIDEO)

DINAMO - INTER 5-3

DINAMO: Zagorac - Moharrami, Perić, Lešković, Musa - Šunjić - Kadzior, Gojak, Menalo - Budimir, Petković

INTER: Matković, Muhar, Postonjski, Burzanović, Ajayi, Vukčević, Haramustek, Andrić, Prenga, Šimunec, Valentić

Strijelci: 1-0 Lešković (15), 1-1 Ajayi (53), 1-2 Andrić (55), 2-2 Budimir (58-11m), 2-3 Šunjić (69-ag), 3-3 Petković (71), 4-3 Petković (83), 5-3 Kadzior (90+4)

Crveni karton: Haramustek (56, Inter)

Kraj

95 ' Dinamo vodi 5:3! Strijelac je Kadzior!

83' GOOL Bruno Petković donio je vodstvo Modrima.

71' Dinamo - Inter Zaprešić 3:3. Bruno Petković je izjednačio. Kakva utakmica na Makismiru.

70' Autogol je zabio Ivan Šunjić.

57' Budimir je precizan za s bijele točke. 2:2.

57' Petković je izborio penal nakon što ga je srušio Haramustek, koji je zaradio crveni karton.

56' GOL! Inter je poveo 2:1. Strijelac je Komnen Andrić.

Sanjin Strukic/PIXSELL

54' GOOL Inter je izjednačio na 1:1. Strijelac je Goodness Ajayi. Iskoristio je nesporazum u obraio i prizemnim udarcem poslao loptu u gol.

47' Menalo je gađao s ruba 16-erca, ali ovaj put Matković je bio na mjestu.

46' Utakmica se nastavila.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

19' Menalo je ubacio za Petkovića, koji je pucao je iz prve, ali Matković je obranio. U nastavku se lopta odbila do Kadziora, koji je s pet metara promašio cijeli gol.

14' GOOL Lešković je najviše skočio nakon ubačaja iz kuta, tukao je glavom, a lopta je prošla ispod ruka vratara Matkovića. (Video)