OSIJEK U DRUGOM DIJELU SRUŠIO ISTRU: / Momčad Zorana Zekića uzela tri boda protiv žilavih gostiju

Gledatelji su sve pogotke mogli vidjeti u drugom dijelu

13.4.2018.
18:04
Davor Javorovic/PIXSELL

U susretu 29. kola Prve HNL Osijek je pobijedio Istru 1961 sa 2-0 (0-0). Gledatelji su gledali jedno veoma siromašno prvo poluvrijeme, ali domaćini su se probudili u drugom dijelu i zasluženo slavili protiv davljenika Prve HNL.

Lijepa akcija za prvi gol

Pogodak za 1-0 postigao je Hajradinović u 67. minuti na asitenciju Gabrijela Bobana. Ovo je bio njegov osmi gol u HNL-u ove sezone. Stisnuo je Osijek nakon toga, Bočkaj je pucao pokraj vratnice, a priliku je imao i Boban. Konačnih 2-0 postavio je Boban u 88. minuti. Posebno emotivan gol jer je bio prvi nakon što je tragično preminuo njegov brat Bruno prije nekoliko tjedana. Osijek ostaje četvrti na tablici s 49 bodova, a Istra je osma sa 24.

Utakmicu je pred 1.000 gledatelja na stadionu Gradski vrt vodio Goran Gabrilo iz Splita.