HEUNG-MIN SON SRUŠIO HUDDERSFIELD: Everton poveo protiv Burnleyja, ali uslijedio je preokret

Uzbudljivo je u Engleskoj

3.3.2018.
18:54

U 29. kolu Premier lige Tottenham je u subotu očekivano svladao Huddersfield sa 2-0, te se je probio na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Dvotruki strijelac za Spurse bio je Južnokorejac Heung-Min Son (27, 54), koji je ove sezone zabio 10 pogodaka u Premier ligi.

ZVIJEZDA SPURSA NAPRAVILA GLUPOST GODINE: Pogledajte zbog čega mu je sudac poništio penal

Nikola Vlašića ponovno nije bilo u sastavu Evertona, koji je na gostovanju kod Burnleyja izgubio sa 1-2. Everton je poveo u 20. minuti golom Cenka Tosuna, ali u drugom poluvremenu Burnley je pogocima Ashleyja Barnesa (56) i Chrisa Wooda (80) stigao do pobjede.

Posljednjeplasirani West Bromwich Albion, koji ima samo 20 bodova, sve je bliže ispadanju, a novi poraz doživio je kod Watforda (0-1). Presudio im je Troy Deeney u 77. minuti.

Swansea, koji je dugo bio na začelju, u posljednjih šest kola ostvario je četiri pobjede i jedan remi, a u subotu je kod kuće svladao West Ham sa 4-1. Sada je na 13. mjestu, ima 30 bodova kao i West Ham.