HANNOVER JE PREŽIVIO OLUJU I IZVUKAO BOD PROTIV DORTMUNDA: / Gosti dvaput gađali gredu u remiju

Hannover i Borussia Dortmund odigrali su remi bez pogodaka u drugom kolu Bundeslige

31.8.2018.
22:45

U prvoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hannover 96 i Borussia iz Dortmunda igrali su 0-0.

Borussia je stvorila više prilika, pogotovo u prvom dijelu, te je definitivno bila bliže pogotku. U prvom poluvremenu je Marco Reus promašio sjajnu šansu sa desne strane te, u sljedećem napadu, zatresao gredu. Gosti su pritiskali i u nastavku, kada je Phillip pogodio još jednu gredu, nakon udarca glavom. Hrvatski stoper Josip Elez ostao je na klupi Hannovera koji sada ima dva boda, dok je Borussia stigla do četvrtog boda.

U subotu igraju Hoffenheim - Freiburg, Bayer - Wolfsburg, Eintracht F. - Werder, Augsburg - Borussia M., Nuernberg - Mainz 05 i Stuttgart - Bayern, a u nedjelju RB Leipzig - Fortuna i Schalke 04 - Hertha.