HALILOVIĆU 'MRVICE': / Dragulj Manchester Uniteda fantastičnim golom donio pobjedu Granadi

U susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva igranom u ponedjeljak Granada je na svom terenu svladala Las Palmas s 1-0.

6.2.2017.
22:58
Screenshot

Strijelac jedinog gola bio je 21-godišnji Andreas Pereira u 17. minuti. Brazilac kojeg je Manchester United posudio Andalužanima podigao si je loptu i onda je fantastičnim udarcem s 20 metara udaljenosti smjestio u mrežu.

HALILOVIĆ PRESRETAN NAKON DEBIJA: /

Pogledajte kako je izgledao njegov prvi nastup za Las Palmas

Halilović zamijenio Livaju

Marko Livaja igrao je za Las Palmas do 81. minute kada ga je zamijenio Alen Halilović koji je nedavno došao na posudbu iz HSV-a.

Granada je ovom pobjedom pobjegla s dna, sada je 19. s 13 bodova koliko ima i 18. Sporting iz Gijona, no 17. Leganes, koji drži posljednje mjesto koje osiguravao ostanak, bježi joj pet bodova. Las Palmas je jedanaesti sa 28 bodova.

Na ljestvici vodi Real s 46 bodova i dvije utakmice manje, a potom slijede Barcelona (45), Sevilla (43), Atletico Madrid (39) i Real Sociedad (38).