HALILOVIĆ ASISTIRAO ZA BIJEG S DNA: / Hrvatski veznjak pomogao Las Palmasu u osvajanju prvih bodova

Hrvatski veznjak Alen Halilović bio je asistent za prvi pogodak Las Palmasa koji je u posljednjoj utakmici 3. kola španjolskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Malagu sa 3-1 (1-0).

11.9.2017.
23:03
AFP, DESIREE MARTIN

Halilović je u posljednjoj minuti prvoga poluvremena odlično uposlio Jonathana Vieru koji je doveo "kanarince" u vodstvo. Domaći su izjednačili već u 48. minuti golom Diega Gonzaleza, da bi Halilović propustio veliku priliku dovesti svoju momčad u vodstvo u 63. minuti. Njegov udarac sa samo 10-ak metara domaći vratar je uspio odbiti u gredu, a samo minutu potom Halilović je izašao iz igre.

Las Palmas je do prve pobjede u sezoni stigao golovima Callerija u 69. i Remyja u 88. minuti.