NEVJEROJATAN PODVIG FUTSAL DINAMA: / Gubili 3-0 sedam minuta prije kraja, pa kreirali čudesni preokret

Futsal Dinamo nije se predavao

16.11.2018.
22:26
Slavko Midzor/PIXSELL

Futsal Dinamo slavio je u gostima kod dubrovačkog Squarea s 3-4 nakon nevjerojatnog preokreta

Iako su Plavi dominirali većim dijelom susreta, domaći vratar Zoran Primić bio je nesavladiv, a nova pojačanja dubrovačkog Squarea koji ne krije ambicije za naslov na drugom kraju bili su neumoljivi. Brazilac Pele zabio je za vodstvo u 5. minuti, a povećao je Stjepan Rezo 10 minuta kasnije...

FUTSAL DINAMO PREDSTAVIO VELIKO POJAČANJE: Klub koji pripada navijačima odlučio se na hvalevrijedan potez

U napetoj i nervoznoj utakmici viđeno je čak 6 žutih kartona. Kada je Adrijan Micevski u 29. minuti povisio na 3-0, činilo se kako je priča završena, ali Futsal Dinamo nije se predavao.

BOYSI NAPRAVILI ŠOU NA POZNATI GRDOVIĆEV HIT: Ovako to zvuči kad ultrasi pjevaju

Najprije su u 33. minuti u razmaku od 30 sekundi poentirali najprije Davor Kanjuh, a potom i Hrvoje Penava. Mihovil Prgomet izjednačio je rezultat u 37. minuti, da bi Jakov Grcić u 40. minuti donio nevjerojatnu i dramatičnu pobjedu svojoj ekipi. Nakon slabijeg starta u sezonu, Futsal Dinamo upisao je treću pobjedu u četiri susreta te se polako primiče vodećim pozicijama na tablici.

[FOTO, VIDEO] OSVRT NA PRIČU KOJA JE POSTALA FENOMEN: Sve je počelo te 2014., a ovog vikenda sprema se nešto ludo i spektakularno