GUARDIOLINA MOMČAD PONOVNO BRILJIRALA: / Razbili Kovačeve trupe sa šestoricom tinejdžera u sastavu

Prva pobjeda Guardioline momčadi došla je protiv momčadi bivšeg hrvatskog izbornika

29.7.2018.
12:49
Screenshot

Manchester City je u trećem nastupu na International Champions Cupu stigao do prve pobjede, iako je Bayern vodio sa 2-0 nakon samo 24 minute dvoboja odigranog na Hard Rock stadionu u Miamiju. Strijelci za momčad Nike Kovača bili su Shabani (15) i Robben (24).

Preokret Cityja

Uslijedio je preokret engleskog prvaka, a započeo ga je Bernardo Silva pogotkom u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Do kraja dvoboja Svena Ulreicha su još svladali Nmecha u 51. minuti i Bernardo Silva u 70. minuti, koji je svojim drugim pogotkom donio pobjedu momčadi Pepa Guardiole.

Razlog za brigu

Sigurno je da Niko Kovač i Bayern iz ove utakmice mogu izvući pouku, jer bez obzira na to što se radi o prijateljskoj utakmici, izgubiti prednost od dva gola nije poželjno, a u kompetitivnim utakmicama takve stvari mogle bi ih skupo koštati.