GOLIJADA U MONAKU: / Subašić i društvo slavili u utakmici s osam pogodaka

Vrlo uvjerljivu pobjedu upisala je nogometna momčad Monaca na otvaranju desetog kola francuskog prvenstva u kojem su domaći travnjak iskoristili za punjenje mreže Montpelliera. Završilo je 6-2.

21.10.2016.
22:55

Treba naglasiti da je utakmica bila otvorena dulje od sat vremena kad je semafor pokazivao 2-2 i da je domaćin, čija vrata je svih 90 minuta čuvao Danijel Subašić, bio taj koji je do 36. minute, kada je Radamel Falcao pogodio s bijele točke, bio u rezultatskom minusu.

Osim kolumbijskog napadača pogotke za Monaco postigli su Lottin (49), Jemerson (64), Germain (74), Lemar (76) i Traore (90), dok je dvostruki strijelac (slobodni udarac i jedanaesterac) za goste bio Boudebouz (10, 61).

Monaco je sad na drugom mjestu ljestvice francuskog prvenstva s bodom manje i utakmicom više od vodeće Nice. Sakupili su ih 22. Montpellier ima deset bodova na šesnaestoj poziciji.