GLADBACH PUŠE DORTMUNDU ZA VRATOM: / Pregazili Stuttgart i preskočili Bayern na ljestvici

Borussia Monchengladbach je na domaćem terenu slavila protiv Stuttgarta

9.12.2018.
21:35

U 14. kolu Bundeslige Borussia Mönchengladbach je u nedjelju kod kuće dobila Stuttgart sa 3-0, te se je vratila na drugo mjesto, ima sedam bodova manje od vodeće Borussije Dortmund.

Golove za Borussiju Mönchengladbach postigli su Raffael (69), Florian Neuhaus (77), a treća lopta u mreži završila je nakon autogola francuskog reprezentativca Benjamina Pavarda (84).

Borna Sosa zbog ozljede nije igrao

Lijevi branič Stuttgarta Borna Sosa zbog ozljede je propustio sedmu uzastopnu prvenstvenu utakmicu.

Hannover je u gostima kod Mainza imao pobjedu rukama, koju je prokockao u završnici susreta. Hannover je vodio od 12. minute pogotkom Hendrika Weydandta, da bi u samoj završnici susreta, u 89. minuti, Daniel Brosinski iz penala donio remi Mainzu (1-1). Hrvatski nogometaš Josip Elez, koji je na posljednjih osam utakmica bio standardni prvotimac Hannovera, ušao je u igru u 78. minuti.