GENERALNA PROBA: / Modrić asistirao, fantastičan pogodak Marcela

Nogometaši Real Madrida ostvarili su pobjedu u generalnoj probi za novo izdanje Primere.

19.8.2015.
8:29

Nije momčad Rafaela Beniteza, koji je prvi put vodio Madriđane na Santiago Bernabeuu, briljirala u toj utakmici, ali je ipak izvukla pobjedu zahvaljujući fantastičnom solo-prodoru Marcela u 81. minuti za konačnih 2:1.

Ronaldo promašivao

Real je do početnog vodstva došao u 17. minuti kada je naš Luka Modrić nabacio iz kornera, a Nacho glavom pospremio loptu u mrežu. Gosti iz Istanbula izjednačili su u 52. minuti kada je Lukas Podolski gurnuo loptu Wesleyju Sneijderu, a nekadašnji veznjak Reala zabio s ruba kaznenog prostora.

Kraljevski klub je igrao u formaciji 4-2-3-1, s time da je ozlijeđenog Karima Benzemu u samoj špici zamijenio Jese, dok je iza njega priliku dobio Isco ispred Jamesa Rodrigueza. Modrić je igrao na mjestu centralnog veznjaka u paru s Tonijem Kroosom, a u igri je ostao do 72. minute kada ga je zamijenio Casemiro. Dodajmo i da je Cristiano Ronaldo bio daleko od svojih najboljih izdanja, puno je puta uhvaćen u zaleđu, a prilike koje je imao je zapucao.