[FOTO] PODIVLJALI TORCIDAŠI GAĐALI TRENERA BOCOM I NAPALI PREDJSENDIKA: / 'Ovo nije Hajduk, što to radite'

Dio pripadnika Torcide u jednom je trenutku krenuo sa skandiranjem treneru Buriću

20.10.2019.
21:11
Marko Prpic/PIXSELL

U zadnjoj utakmici 12. kola Prve HNL nogometaši Lokomotive i Hajduka su u Zagrebu odigrali bez golova, 0-0. Hajduk nije uspio pobijediti Lokomotivu i vratiti se na čelo ljestvice, pa sada zaostaju bod za Dinamom, koji ima i utakmicu manje. Splićani su imali nadmoć cijelu utakmicu, ali je obrana Lokomotive izdržala bez primljenoga gola.

Hajduk je u 15. minuti propustio veliku priliku kada je Hamza potpuno sam ispred vrata domaćina s deset metara pogodio gredu, a u 32. minuti vratar Hajduka Posavec brani opasan šut Uzunija. U 54. minuti Bradarić je glavom tukao tik pored desne vratnice, a u 79. minuti udarac Jaira iskosa brani vratar domaćih Grbić.

20.10.2019., stadion u Kranjcevicevoj ulici, Zagreb - Hrvatski Telekom Prva liga, 12. kolo, NK Lokomotiva - HNK Hajduk. . Photo: Marko Prpic/PIXSELL

Premda je utakmica bila nezanimljiva, na tribinama u Kranjčevićevoj bilo je izrazito napeto. Naime, dio pripadnika Torcide u jednom je trenutku krenuo sa skandiranjem treneru Buriću, kojeg su čak u jednom trenutku i gađali bocom.

Vikali su mu, "Burći, odlazi", a bolje nije prošao niti predsjednik Marin Brbić čiju su isto ostavku zazivali. Bilo je tu još svakakvih povika poput "Jeste li ovo vježbali na Braču?... Ovo nije Hajduk, što radite od našeg simbola", a spomenimo još kako su u jednom trenutku i zaštitari morali intevenirati kako bi smirili situaciju.