FIORENTINA OBRANILA FIRENCU: / Ivan Jurić zaključao Romu na otvaranju sezone u Serie A

Verona Ivana Jurića odigrala nulu na svom terenu protiv uglednika Serie A Rome

19.9.2020.
23:15

Novu sezonu talijanskog nogometnog prvenstva otvorio je ranije tijekom večeri susret Fiorentine i Torina, a domaćini su u Firenci slavili s 1:0 pogotkom Gaetana Castrovillija u 78. minuti. OVDJE pogledajte najzanimljivije trenutke susreta.

AGONIJA JE ZAVRŠENA, PJACA JE NAPUSTIO JUVENTUS: /

Ide na jednogodišnju posudbu u puno slabiji klub

Jurić zatvorio Romu

U ne pretjerano dinamičnom prvom poluvremenu Fiorentina je prijetila više puta preko Francuza Francka Riberyja i Cristiana Kouamea, ali se na poluvrijeme otišlo rezultatom 0:0. No, početkom drugog dijela se ipak zatresla mreža.

Christiano Biraghi je zabio u 47., ali je VAR snimkom utvrđeno da je u akciji za gol bilo zaleđa. Federico Chiesa je jako dobrom loptom uposlio spomenutog Gaetana Castrovillija koji je na drugoj stativi lako pogodio praznu mrežu.

Izjednačio je u petoj minuti nadoknade Torino, ili se barem tako činilo. Andrea Belotti bio je precizan prilikom upućivanja udarca, ali je bilo zaleđe i Fiorentina je upisala tri boda.

Verona Ivana Jurića odigrala je poslije njih nulu na svom terenu protiv uglednika Serie A Rome.