FEYENOORD I WOLFSBERGER U PRVENSTVIMA ODIGRALI 1:1: CSKA / doživio poraz

Moskovski CSKA poražen

29.11.2020.
17:19

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u Europskoj ligi, Feyenoord odigrao je 1:1 protiv Utrechta u susretu 10. kola nizozemskog prvenstva. Bio je to drugi remi Feyenoorda u nizu, nakon što je prije toga spojio pet pobjeda.

Utrecht je poveo u 50. minuti golom Marka van der Maarela, a izjednačio je Lutsharel Geertruida u 65. minuti.

Momčad iz Rotterdama trenutačno se nalazi na trećem mjestu Eredivisie sa 22 boda, pet manje od lidera Ajaxa, dok je Vitesse drugi sa 25 bodova.

Wolfsberger - Ried 1:1

Identičnim rezultatom je završena i utakmica između Wolfsbergera i Rieda u 9. kolu austrijskog prvenstva.

Domaćin je poveo u 54. minuti golom Joveljića, a izjednačio je Grull iz kaznenog udarca u 85. minuti. Dodajmo kako su gosti od 48. minute igrali bez isključenog Lerchera.

Dario Vizinger je za Wolfsberger igrao od 75. minute. WAC je trenutačno sedmi sa 10 bodova, 12 manje od lidera RB Salzburga.

Moskovski CSKA je u susretu 16. kola ruskog prvenstva poražen na gostovanju kod Rubina sa 0-1, a pogodak oodluke zabio je Đorđe Despotović u 58. minuti.

Silvije Begić je odigrao cijeli susret za Rubin, baš kao i Nikola Vlašić kod gostiju, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 69. minuti.

CSKA dijeli prvo mjesto sa Zenitom, oba sastava imaju po 32 boda.

Dinamo će u četvrtak gostovati kod Feyenoorda

Dinamo će u četvrtak gostovati kod Feyenoorda, a u drugom susretu sastaju se CSKA i Wolfsberger.

Na ljestvici vodi Dinamo s osam bodova, Feyenoord na drugom mjestu ima pet, treći je austrijski sastav sa četiri boda, a na začelju je CSKA s tri boda.