FANTASTIČNA OBRANA O KOJOJ BRUJI CIJELA ENGLESKA: / De Gea je za ovu reakciju imao samo 24 stotinke

Apsolutni junak engleske momčadi bio je briljantni Španjolac

22.2.2018.
10:49
Screenshot Twitter

Sevilla i Manchester United odigrali su u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka u Andaluziji 0-0. Apsolutni junak engleske momčadi bio je briljantni Španjolac David de Gea, nekoliko je puta sjajno reagirao i spasio da njegova momčad u drugu utakmicu ide netaknute mreže.

ČUDESNI DAVID DE GEA SPASIO JALOVI UNITED U SEVILLI: Nevjerojatni Španjolac bacio je Ramón Sánchez Pizjuán u očaj

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, N'zonzi je ubacio, Muriel je ostao potpuno sam na pet metara ispred gola i pucao glavom, ali De Gea je refleksno reagirao i spriječio zgoditak.

Englesi su izračunali da je lopta iša oko 90 kilometara na sat što je Španjolcu ostavilo 0.24 sekunde za reakciju.