EVERTON – CRYSTAL PALACE 2-0: / Domaćin u zadnjim minutama odnio pobjedu, Milivojević promašio penal

Everton je na Goodison Parku pobijedio Crystal Palace

21.10.2018.
19:37

U jedinoj nedjeljnoj utakmici 9. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je na svom Goodison Parku svladao Crystal Palace sa 2-0 (0-0).

Gosti iz Londona imali bolje prilike za pogodak, no niti jednu nisu iskoristili, Milivojević u 60. minuti nije uspio realizirati niti kazneni udarac i za te promašaje bili su kažnjeni u samoj završnici kada su domaći preko Calvert-Lewina u 87. i Tosuna u 89. minuti stigli do pobjede.

Everton je ovom pobjedom stigao na osmo mjesto ljestvice sa 15 bodova, dok je Crystal Palace 15. sa sedam bodova.

Na vrhu su Manchester City i Liverpool sa po 23 boda, po dva manje imaju Chelsea i Tottenham Hotspur.