EINTRACHT I LEIPZIG UPISALI POBJEDE: / Rebić igrao do 81. minute

Nogometaši Eintrachta i RB Leipziga upisali su pobjede u posljednja dva susreta 15. kola Bundeslige

16.12.2018.
20:04

Nogometaši Eintrachta i RB Leipziga upisali su pobjede u posljednja dva susreta 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva. Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Bayer Leverkusen sa 2-1, dok je RB Leipzig pobijedio Mainz sa 4-1.

KRAMARIĆ POLUDIO NA TRENERA: /

Kicker otkriva situaciju koja je upravo odjeknula Njemačkom

Eintracht vodio 2-0

Eintracht je poveo u 28. minuti golom Dannyja da Coste, a na 2-0 je povisio Filip Kostić u 57. minuti. 'Apotekare' je vratio u život Karim Bellarabi u 65. minuti, međutim do kraja susreta više nije bilo golova.

Ante Rebić je igrao za domaći sastav do 81. minute.

Leipzig bez većih problema pobijedio Mainz

U drugom susretu RB Leipzig je bez većih problema pobijedio Mainz sa 4-1. Domaćin je nakon 20 minut vodio 2-0 golovima Yussufa Poulsena (14, 19),u 38. je smanjio Onisiwo, no u nastavku je Leipzig zabio još dva gola, a oba je postigao Timo Werner (74, 88).

Na ljestvici vodi Borussija Dortmund sa 39 bodova, na drugom mjestu je imenjak iz Moenchengladbacha sa 30 bodova koliko ima i Bayern na trećem mjestu, ali uz slabiju razliku pogodaka.

REZULTATI Eintracht - Bayer Leverkusen 2-1 (Da Costa 28, Kostić 57 / Bellarabi 65) RB Leipzig - Mainz 4-1 (Poulsen 14, 19, Werner 74, 88 / Onisiwo 38)

U subotu: Hoffenheim - Borussia Monc. 0-0 Stuttgart - Hertha 2-1 (Gomez 64, 76 / Mittelstadt 38) Augsburg - Schalke 1-1 (Gregoritsch 13 / Caligiuri 53) Hannover - Bayern Munchen 0-4 (Kimmich 2, Alaba 29, Gnabry 53, Lewandowski 62) Fortuna Dusseldorf - Freiburg 2-0 (Ayhan 55, 79)

U petak: Nurnberg - Wolfsburg 0-2 (Ginczek 58, BREKALO 90+3)