Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva proživljava najljepše nogometne dane u Brazilu.

25.8.2014.
9:22

Eduardo je zabio u dvije posljednje prvenstvene utakmice za Flamengo, iako ponovno nije startao u prvih 11. Flamengo je pobijedio Criciumu s 2:0 u gostima, a Dudu je ušao u igru u 59. minuti te zabio drugi gol u 82. minuti.

Sjajno se bivši Vatreni snašao u kaznenom prostoru te iz blizine prevario vratara domaćih. Bio je to njegov treći pogodak u četvrtom nastupu za klub iz Rio de Janeira, a sudjelovao je i kod prvog pogotka, akciji koja je prethodila penalu za Flamengo.

Novi Eduardov klub upisao je tako i četvrtu pobjedu u nizu te pobjegao s dna ljestvice. Flamengo je sada 11. na tablici s 22 boda nakon 17 odigranih kola.