DVA GOLA IBRE: / Di Maria zabio iz slobodnog udarca s 40 metara!

Nogometaši PSG-a stigli su do sedme uzastopne pobjede u francuskom prvenstvu, nakon što su u subotu u 13. kolu nadigrali na Parku prinčeva Toulouse s 5:0 (2:0).

7.11.2015.
19:16
AFP, FRANCK FIFE

Bila je to najuvjerljivija ovosezonska predstava vodeće francuske momčadi koja je već na poluvremenu vodila 2:0, a do kraja napunila mrežu pretposljednjeg Toulousea. Prvi se već u 6. minuti među strijelce upisao Angel Di Maria i to pogotkom iz slobodnog udarca s 40-ak metara. Potom je u 18. minuti Zlatan Ibrahimović postigao prvi od svoja dva pogotka za 2:0.

Čak 13 bodova prednosti

Rezultat se nije mijenjao sve do 66. minute kada je Lucas povisio vodstvo PSG-a. U 75. minuti Ibrahimović je svojim devetim prvenstvenim pogotkom donio Parižanima prednost od 4:0, a za konačnih 5:0 strijelac je u 78. minuti bio Lavezzi.

Paris Saint-Germain je u 13 kola skupio 35 bodova i ima čak 13 bodova prednosti u odnosu na najbliže pratitelje, Lyon i St. Etienne, koji imaju utakmicu manje. Toulouse je ostao na devet bodova i na pretposljednjem mjestu.