Pravilnik upotrebi kolačića

ZA PAMĆENJE

DRUGOLIGAŠ OSVOJIO BELGIJSKI KUP: Senzacija nad senzacijama

Gentu je ovo bilo peto finale Kupa i drugi poraz

Nogometaši drugoligaša Mechelena pobjednici su belgijskog Kupa nakon što su u finalnom susretu u Bruxellesu pobijedili Gent sa 2-1.

Gent je poveo u 32. minuti golom Mamadoua Diarre, no šest minuta kasnije izjednačio je Nikola Storm. U drugom poluvremenu Mechelen je stigao do pobjede pogotkom Germana Mere u 62. minuti.

60 SEKUNDI ČISTE MAGIJE: Tottenhamove zvijezde nisu znale što ih je snašlo, ovo je radila samo Pepova Barca

Mechelenu, koji je ove sezone izborio povratak u elitni razred belgijskog nogometa, bio je to drugi naslov pobjednika Kupa nakon što je slavio i 1987. godine. Gentu je ovo bilo peto finale Kupa i drugi poraz.