Pravilnik o upotrebi kolačića

BUNDESLIGA

DIVLJA UTAKMICA ZAVRŠILA PODJELOM BODOVA: Fortuna vodila 3:0, a onda je uslijedio totalni raspad sistema

U prvoj utakmici 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Fortuna iz Duesseldorfa i Hertha iz Berlina su igrale 3:3.

Domaći su nakon prvih 45 minuta vodili sa 3:0 uz dva gola Karamana (6′, 45+1′) i jedan Thommyja (9′) te se činilo kako su osigurali važna tri boda u borbi za ostanak, no u nastavku su gosti s tri gola za tek nešto više od 10 minuta stigli do poravnanja. prvo je Thommy (64′-ag) autogolom smanjio na 3:1, pa ja Matheus Cunha (66′) pogodio za 3:2, da bi Pitaek (75′-11m) izjednačio na konačnih 3:3.

[VIDEO] VATRENI JE AUTOR JEDNE OD NAJBIZARNIJIH ASISTENCIJA IKAD: Pogledajte kako je ‘namjestio’ gol za pobjedu

Fortuna je tako ostala 16. sa 21 bodom, jednim manje od 15. Mainza 05, a četiri više od 17. Werdera, dok je Hertha 13. sa 27 bodova, koliko ima i 12. Augsburg, dok 14. Koeln ima 26 bodova.

Na vrhu je Bayern sa 49 bodova, jedan manje ima drugi RB Leipzig.