DIREKTOR RAKITIĆEVOG KLUBA NAKON UTAKMICE NAPAO MESSIJA: / Navijači Barcelone pobjesnit će zbog njegovih riječi

Andalužani su protiv Barcelone ispustili 2-0 iz prve utakmice, promašili su kazneni udarac, u samoj završnici ostali bez igrača, a drugi gol primili su u četvrtoj minuti nadoknade

4.3.2021.
22:16

U uzvratnom susretu polufinala španjolskog nogometnog Kupa kralja Barcelona je na Camp Nou nakon produžetaka pobijedila Sevillu sa 3-0, nadoknadivši tako poraz 0-2 iz prve utakmice.

NE PAMTIMO KADA SMO VIDJELI OVAKVOG RAKITIĆA: /

Bivšem Vatrenom pao mrak na oči nakon Barcelone - 'Ljutiti smo. Kriterij je jasan'

Još dugo će nogometaši Seville žaliti za prilikom koju su propustili na Camp Nou. Andalužani su ispustili 2-0 iz prve utakmice, promašili su kazneni udarac, u samoj završnici ostali bez igrača, a drugi gol primili su u četvrtoj minuti nadoknade.

Andalužani pobjesnili

Nakon tog poraza sportski direktor Seville Monchi bio je jako ljut i sukobio se s trenerom Barcelone Ronaldom Koemanom.