DINAMOV SUPARNIK U LIGI PRVAKA KIKSAO U 12. KOLU SERIE A: / Imali su igrača manje od 74. minute

Atalanta u nedjelju poslijepodne odigrala 0:0 na gostovanju kod Sampdorije

10.11.2019.
17:21

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, Atalanta u nedjelju je poslijepodne odigrala 0:0 na gostovanju kod Sampdorije u susretu 12. kola talijanskog prvenstva. Momčad iz Bergama, za koju je cijeli susret igrao hrvatski nogometaš Mario Pašalić, je od 74. minute igrala bez isključenog Ruslana Malinovskog.

Lazio ostvario uvjerljivu 4:2 pobjedu protiv Leccea

Lazio je ostvario uvjerljivu 4:2 pobjedu protiv Leccea. Gosti su nakon prvog poluvremena držali bod u rukama (1:1), no Lazio je u nastavku zabio tri gola za uvjerljivih 4:1. Do kraja utakmice Lecce je tek ublažio poraz.

Strijelci za rimski klub bili su Correa (30, 80), Milinković- Savić (62) i Immobile (78-11m ), dok su golove za Lecce zabili Lapadula (41) i La Mantia (88).

[VIDEO] MAJSTORSKA ZAVRŠNICA 'ZABORAVLJENOG' VATRENOG: /

Hladnokrvnim golom gurnuo svoju momčad ka vrhu Serie A

SPAL na gostovanju kod Udinesea odigrao 0:0

SPAL je na gostovanju kod Udinesea odigrao 0:0 nakon što je promašio jedanaesterac u osmoj minuti sudačke nadoknade. Tragičar je bio Andrea Petagna.

U nedjelju se još sastaju Parma - Roma (18.00) i Juventus - Milan (21.00). Na ljestvici vodi Inter sa 31 bodom, dok je Juve drugi s dva boda manje, ali i utakmicom manje. Treće mjesto drži Cagliari sa 24 boda.

REZULTATI: Sampdoria - Atalanta 0-0 Lazio - Lecce 4-2 (Correa 30, 80, Milinković- Savić 62, Immobile 78-11m / Lapadula 41, La Mantia 88) Udinese - SPAL 0-0 Cagliari - Fiorentina 5-2 (ROG 16, Pisacane 26, Simeone 34, Pedro 54, Nainggolan 65 / Vlahović 75, 87)

U subotu: Napoli - Genoa 0-0 Inter - Verona 2-1 (Vecino 65, Barella 83 / Verre 19pen) Brescia - Torino 0-4 (Belotti 17-11m, 26-11m, Berenguer 75, 80)

U petak: Sassoulo - Bologna 3-1 (Caputo 34, 75, Boga 69 / Orsolini 71)