DINAMO SE PROPISNO OSRAMOTIO: / Šemper, Machado i Henriquez stigli u pomoć, pa sve uprskali

Osmorica članova prve momčadi pojačali su Dinamo II u dvoboju druge lige i propisno se osramotili.

7.10.2016.
17:38

U prvoj utakmici desetog kola druge hrvatske lige nogometaši Gorice su pobijedili Dinamo II s 1-0. Sama po sebi ova vijest i ne bi bila toliko čudna da za goste iz Zagreba nisu igrali Šemper, Schildenfeld, Šitum, Machado, Knežević, Olmo, Hodžić i Henriquez!

Neuspješni eksperiment

U Dinamu su odlučili igrače koji nisu u raznim reprezentacijama poslati u drugu momčad kako ne bi bili predugo bez utakmica, ali i kako bi pomogli sastavu koji vodi Mario Cvitanović da lakše dođe do tri boda. No, eksperiment se nije pokazao uspješnim, dečki očito nisu previše ozbiljno shvatili utakmicu i Gorica je došla do vrijedne pobjede.

Jedini je strijelac u 16. minuti bio Benjamin Tatar. Dinamo je u nastavku pojačao ritam, ali nije uspio matirati domaćeg vratara Kahlinu. Na ljestvici druge lige vodi Rudeš s 19 bodova iz devet utakmica, Gorica je, barem privremeno, skočila na drugo mjesto sa 17, a Dinamo II je šesti s 14 bodova.