DINAMO POVEO NAKON SPORNOG PENALA: / Pogledajte kontroverzni trenutak koji je obilježio utakmicu; [ANKETA]

Spomenuti sudac ranije ove sezone sudio jednu utakmicu Dinamu

17.3.2019.
17:21
Screenshot: Tportal

U nedjelju poslijepodne, točnije u 24. minuti susreta 25. kola HNL-a u Gorici između istoimenog domaćina i Dinama (pobjeda modrih 2-1), viđena je sporna situacija. Naime, radilo se o golu iz penala kojeg je izborio srpski napadač Andrić, a faulirao ga je Mario Marina.

[FOTO] GORICA – DINAMO 1-2: /

Hrvatski prvak rutinski do bodova, sva tri gola postignuta iz kaznenih udaraca

Ipak, na snimci se čini mogućim da je Andrić taj penal malo i potencirao te čak krenuo padati prije kontakta sa suparničkim igračem, ali za splitskog suca Duju Strukana dvojbe nije bilo i pokazao je na kazneni udarac.

Zanimljivo, ali spomenuti sudac već je ranije ove sezone sudio jednu utakmicu Dinamu, onu protiv Rijeke u kojem je Momčilu Raspopoviću u 90. minuti pokazao drugi žuti karton. Video sporne situacije možete progledati - OVDJE.

Stoga, mi vas u naših anketi pitamo: "Je li bilo kaznenog udarca za Dinamo?" Glasajte i izrazite svoje mišljenje.