DINAMO KOJI PRIPADA NAVIJAČIMA SLAVIO U VRGORCU NAKON PREOKRETA: / Nacional upisao prvu pobjedu

7.11.2017.
22:16
Futsal Dinamo

Domaći nogometaši bolje su ušli u susret i poveli pogotkom Duška Martinca u 8. minuti. međutim, Dinamo koji pripada navijačima se brzo konsolidirao i do kraja poluvremena dominirao iako nije uspio zabiti pogodak.

[FOTO, VIDEO] NEZABORAVNA NOĆ NA ŠALATI: Shala, Olić i legende na oproštaju Antonija Franje, Boysi priredili spektakl

JUNAK FUTSAL DINAMA NAKON RUŠENJA PRVAKA: ‘Znamo koliko ova pobjeda znači našim navijačima’

Gosti su, kao i prošle sezone, do trijumfa došli preokretom u nastavku utakmice. U 31. minuti Kristian Čekol iskoristio je asistenciju Davora Kanjuha, a svega minutu kasnije Mihovil Prgomet poentira za preokret.

ŠALATA ĆE GORJETI: Dame i gospodo, očekuje vas najbolji tulum u gradu! ‘Sve je počelo te 2014…’

DRAMATIČNA UTAKMICA U SUTINSKIM VRELIMA: Futsal Dinamo srušio prvaka pola minute prije kraja

Vrgorac je potom ubacio golmana igrača, ali do kraja utakmice nije uspio zabiti izjednačujući pogodak.

HUMANITARNA UTAKMICA ZA MLADU OBITELJ TRAGIČNO PREMINULOG NAVIJAČA: Golijada Futsal Dinama bila je humanog karaktera

U drugoj ranijoj utakmici dana Nacional je upisao prvu pobjedu svladavši Square u Dubrovniku sa 6-3. Hat-trick za Zagrepčane zabio je Puertas Bouzon, a po jedan Andre Gomes, Matheus de Abreu i Ivan Tvrtko Pajalić, dok su za Square precizni bili Haron Džanković, Adrijan Micevski i Borna Tikvica. Brod 035 je na domaćem terenu nakon preokreta svladao Crnicu s 3-2, a Novo Vrijeme na poluvremenu utakmice protiv Alumnusa vodi 5-0.

VELIKA HUMANITARNA AKCIJA: Futsal Dinamo, BBB i Crnica pomažu mladoj obitelji tragično preminulog Domagoja Matezovića

1.HMNL, 5. kolo: 07.11. Square – Nacional 3:6 07.11. Vrgorac – Futsal Dinamo 1:2 07.11. Brod 035 – Crnica 3:2 07.11. Alumnus – Novo Vrijeme 08.11. Albona Potpićan – Split Tommy, 19:00 08.11. Uspinjača – Osijek Kelme, 19:00

Tablica: 1. Futsal Dinamo 401 12 2. Split Tommy 310 10 3. Novo Vrijeme 401 12 4. Alumnus 302 9 5. Osijek 301 9 6. Vrgorac 212 7 7. Brod 035 203 6 8. Crnica 122 5 9. Uspinjača 111 4 10. Nacional 112 4 11. Square 104 3 12. Albona Potpićan 004 0