DINAMO KOJI PRIPADA NAVIJAČIMA RAZVALIO ALUMNUS: / Ponos Boysa zamrznuo protivnika na -5

U 8. kolu 1. HMNL, Futsal Dinamo je upisao sedmu uzastopnu pobjedu.

26.11.2017.
13:22
Futsal Dinamo

Bio je ovo osmi gradski derbi između ova dva suparnika, i osma pobjeda plavih. Poveo je Alumnus u 5. minuti preko Saše Ledinščaka iz slobodnog udarca.

[FOTO, VIDEO] NEZABORAVNA NOĆ NA ŠALATI: Shala, Olić i legende na oproštaju Antonija Franje, Boysi priredili spektakl

Dvije minute kasnije Mihovil Prgomet vraća stvari na početak, a onda nastupa Davor Kanjuh. Najprije je lobom okončao lijepu akciju Futsal Dinama, a potom i gromovito pogodio rašlje iz slobodnog udarca za 3-1.

Rezultat je to s kojim se otišlo na poluvrijeme. Posao su u drugom dijelu završili Vedran Matošević, KristijanGrbeša i Kristian Čekol za uvjerljivu pobjedu. Valja napomenuti i kako je ovo Matoševiću, standardnom hrvatskom reprezentativcu, bila prva utakmica nakon gotovo pola godine izbivanja.

"Bila je ovo vrlo bitna pobjeda. Iako rezultat sugerira drugačije, bilo je jako teško. Nadam se da ćemo nastaviti u dobrom ritmu, kako bi bili nagrađeni s plasmanom na jedno od prva dva mjesta uoči doigravanja“, rekao je Prgomet, jedan od strijelaca, nakon susreta.

Vrgorac je na domaćem terenu lako svladao dubrovački Square 6-1, a junak je bio Saša Subotić s 4 postignuta gola. Iako je vodila 4-2 do predzadnje minute, Crnica se ipak morala zadovoljiti tek bodom protiv Novog Vremena. Split Tommy i dalje drži prvu poziciju, a novu pobjedu upisali su protiv desetkovanog Osijeka (3-1). Brod 035 je pregazio Albonu-Potpićan 98 s čak 10-2 te dodatno zacementirao Istrijane na dno prvenstvene ljestvice.

1. Split Tommy 710 22 2. Futsal Dinamo 701 21 3. Novo Vrijeme 611 19 4. Vrgorac 413 13 5. Brod 035 404 12 6. Nacional 313 10 7. Crnica 233 9 8. Osijek 305 9 9. Alumnus 305 9 10. Uspinjača 214 7 11. Square 206 6 12. Albona – Potpićan 98 008 0