[FOTO] DINAMO GRUBO OŠTEĆEN NA LUZU? / Sporna situacija odjeknula internetom; [ANKETA]

Sporna situacija u prvom poluvremenu

14.3.2019.
22:05
Screenshot: Twitter

Dinamo se postavio hrabro na Luzu, navijačka pjesma dala im je hrabrosti i Benfica u prvom poluvremenu nije dala gol. Ako tako ostane do kraja, onaj rezultat od 1-0 iz prvog susreta odvest Bjelicu i njegove nogometaše u četvrtfinale Europske lige.

BENFICA – DINAMO 3-0: /

Modri se raspali u produžecima – nemilosrdni portugalski velikan uništio Dinamov europski san

Modri se nisu prepali ni Luza, ali ni slavnog domaćina koji je zaigrao u izmjenjenom sastavu, ali opet ne i najjačem. Kako bilo, u prvom poluvremenu vidjeli smo i jednu spornu situaciju. Igrala se 22. kad se Mislav Oršić probio po lijevoj strani terena, ubacio loptu u pet metara od protivničkog gola, do lopte pokušao doći novopećeni hrvatski reprezentativac Bruno Petković, a Gabriel ga srušio s leđa. Ovaj trenutak osvanuo je i na Twitter profilu "Futbol Portugala" kao sporan. Na priloženim fotografijama može se vidjeti kako je kontakta bilo.

Dojma smo da je bio čisti faul za kazneni udarac, ali sudac Aytekin sudi faul u napadu Dinamovog napadača. Skočili su se Dinamove klupe. Sporna situacija i čudna odluka suca u najmanju ruku.