Pravilnik o upotrebi kolačića

GDJE JE SUDAC GLEDAO?!

[FOTO] DINAMO GRUBO OŠTEĆEN NA LUZU? Sporna situacija odjeknula internetom; [ANKETA]

Sporna situacija u prvom poluvremenu

Dinamo se postavio hrabro na Luzu, navijačka pjesma dala im je hrabrosti i Benfica u prvom poluvremenu nije dala gol. Ako tako ostane do kraja, onaj rezultat od 1-0 iz prvog susreta odvest Bjelicu i njegove nogometaše u četvrtfinale Europske lige.

UŽIVO, BENFICA – DINAMO 0-0: Portugalci stvaraju šanse i sve su opasniji – Livaković spašava Modre!

Modri se nisu prepali ni Luza, ali ni slavnog domaćina koji je zaigrao u izmjenjenom sastavu, ali opet ne i najjačem. Kako bilo, u prvom poluvremenu vidjeli smo i jednu spornu situaciju. Igrala se 22. kad se Mislav Oršić probio po lijevoj strani terena, ubacio loptu u pet metara od protivničkog gola, do lopte pokušao doći novopećeni hrvatski reprezentativac Bruno Petković, a Gabriel ga srušio s leđa. Ovaj trenutak osvanuo je i na Twitter profilu “Futbol Portugala” kao sporan. Na priloženim fotografijama može se vidjeti kako je kontakta bilo.

BOYSI RAZVALJUJU ‘ESTADIO DA LUZ’: Dinamo ima jaku podršku, tresu se tribine, sve pomalo podsjeća na onaj Manchester 1999.

Dojma smo da je bio čisti faul za kazneni udarac, ali sudac Aytekin sudi faul u napadu Dinamovog napadača. Skočili su se Dinamove klupe. Sporna situacija i čudna odluka suca u najmanju ruku.