DEBAKL 'SUPERLIGAŠA' BARCELONE: / Izgubili od Granade kod kuće, Koeman poludio i dobio crveni karton

Igrači Granade su u drugom poluvremenu napravili potpuni preokret

29.4.2021.
21:05

Nogometaši Barcelone propustili su ogromnu priliku zasjesti nakon dugo vremena na čelo Primere jer su u 33. kolu Primere izgubili na Nou Campu od Granade s 1:2.

Kada je Messi u 23. minuti doveo Katalonce u vodstvo, činilo se da će Barca za bod preteći Atletico i pet kola prije kraja postali najveći favorit za osvajanje naslova prvaka.

Koeman isključen

No, tako nisu igrači Granade koji su u drugom poluvremenu napravili preokret. Prvo je u 63. minuti Darwin Machis poravnao, a minutu nakon toga trener Barcelone Koemann je isključen.

U 79. minuti Jorge Molina je postigao pobjednički gol za Andalužane, koji je Barcelonu ostavio na trećem mjestu s istim brojem bodova kao i Real, dok je Atletico ostao vodeći s dva boda više.

Granada je osma s 45 bodova, pet manje od mjesta koje vodi u Europu.