DEBAKL CHELSEA PROTIV PROSJEČNE MOMČADI: / Aktualni prvak potučen do koljena u završnici utakmice

U samoj završnici Watford je postigao čak tri gola Chelseau.

5.2.2018.
22:59
Screenshot

U posljednjoj utakmici 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Watford je kao domaćin uvjerljivo nadigrao branitelja naslova Chelsea sa 4-1 (1-0).

MENADŽER CHELSEAJA ŽELI JAVNU PODRŠKU UPRAVE: ‘Volio bih da klub tome stane na kraj’

Domaći su poveli u završnici prvog poluvremena kada je Deeney (42-11m) iskoristio kazneni udarac. Gosti su, iako s igračem manje od 29. minute kada je isključen Bakayoko, uspjeli poravnati preko Hazarda (82), ali u samoj završnici Watford je postigao čak tri gola, mrežu Courtoisa zatresli su Janmaat (84), Deuloffeu (88) i Pereyra (90+1).

Watford je 11. sa 30 bodova, dok je Chelsea ostao četvrti sa 50, jednim manje od trećeg Liverpoola, a jednim više od petog Tottenhama.

Bio je ovo drugi uzastopni uvjerljivi poraz Chelseaja protiv momčadi iz sredine ljestvice, u prošlom kolu izgubio je 0-3 od Bournemoutha na svom stadionu.

Na ljestvici uvjerljivo vodi Manchester City sa 69 bodova, 13 manje ima drugi Manchester United.