DANSKA BOLJA OD ŽILAVE PANAME: / Pogledajte jedini gol na utakmici

Panamci su se na Broendby Areni dobro držali sve do 65. minute

22.3.2018.
22:46
Screenshot

U pripremnoj utakmici odigranoj u Kopenhagenu nogometaši Danske su slavili protiv Paname s 1-0.

Panamci su se na Broendby Areni dobro držali sve do 65. minute kada im je zbog neopreznog starta na vrataru Kasperu Schmeichelu isključen centarfor Blas Perez, a četiri minute kasnije Pione Sisto je postigao gol na asistenciju Thomasa Delaneya.

U PERUU VLADA EUFORIJA ZBOG –

Obje momčadi će igrati na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Danska je u skupini C s Francuskom, Australijom i Peruom, a Panama u skupini G s Engleskom, Belgijom i Tunisom.

Farski otoci i Latvija su u Torshavnu odigrali 1-1, domaćini su poveli golom Atli Gregersena (27), a za Latvijce je izjednačio Vladislavs Fjodorovs (69). Luksemburg je u gostima slavio protiv Malte s 1-0 pogotkom Kevina Malgeta u 90. minuti.