DALEKOMETNI PROJEKTIL KOJI JE ŠOKIRAO FRANCUZE: / Dame i gospodo, ovako to radi Angel Di Maria

Angel Di Maria odlučio stupiti na scenu

30.6.2018.
17:10

Činilo se kako su gaučosi u bezizlaznoj situaciji. Messija se nije vidjelo u prvom poluvremenu, Francuzi su već u 13. minuti bili poveli 1-0 golom iz penala Griezmanna, nakon nevjerojatnog poteza 19-godišnjeg napadača PSG-a Kyliana Mbappéa, koji možete vidjeti - OVDJE.

UŽIVO, FRANCUSKA – ARGENTINA 1-1: Angel Di Maria golčinom šokirao Llorisa, vraćaju se Gaučosi iz pepela, poput feniksa

Upravo je Kylian Mbappé u prvom poluvremenu najviše zadavao probleme obrani Argentine. Nerješiva enigma bio je Mbappe za braniče protivničkih momčadi. Brz, lakog trka i sjajnog driblinga zaista podsjeća na velikog Thierryja Henryja koji je žario i palio nogometnim travnjacima.

No, onda je Angel Di Maria odlučio stupiti na scenu. Kombinirali su Argentinci po lijevoj korner zastavici, prebacio je loptu Banega na sredinu terena gdje je bio usamljeni Di Maria. Povukao je igrač PSG-a loptu po praznom prostoru i opalio s nekih 30 metara, te fantastično pogodio.