ČUDESNI POTEZ 'O MAGICA'! Ricardinho pokazao djelić svoje magije: / Ovom se morate nakloniti

Jedan od najboljih futsal igrača svijeta, portugalski majstor Ricardinho 'O Mágico', autor je fantastičnog pogotka koji je osvanuo na društvenim mrežama.

27.9.2016.
10:48
Screenshot: You Tube

Portugal se plasirao u polufinale Svjetskog prvenstva u Futsalu, koje se održava u Kolumbiji (od 10. rujna do 1. listopada). Porugalci su u četvrtfinalu turnira slavili protiv iznenađenja natjecanja Azerbajdžana 3-2 i tako izborili polufinale natjecanja.

Ricardinho je u toj utakmici postigao čudesan pogodak. Dogodilo se to u 13. minuti drugog poluvremena, pri rezultatu 2-1 za Portugal. Njegov čudesan zgoditak možete vidjeti u videu dolje.

U polufinalu će Portugalci odmjeriti snage sa Argentinom, dok će se u drugom polufinalu sastati Iran - Rusija.