ČUDESNA NOĆ U MOSTARU: / Zrinjski upravo kreirao senzaciju svih senzacija, grad u ovim trenucima gori

Zrinjski uspio napraviti podvig i proći u treće pretkolo Europske lige pobjedom nad Utrechtom

1.8.2019.
21:51
PIXSELL

Nevjerojatno što se u četvrtak dogodilo! Mostar u ovim trenucima gori, Zrinjski je napravio podvig svih podviga, senzaciju svih senzacija, nitko ne može vjerovati da su to igrači Zrinjskog napravili, ne nakon takvog raspleta prvog dijela.

Uspio je Zrinjski proći u treće pretkolo Europske lige pobjedom u produžecima nad favoriziranim Utrechtom iz Nizozemske. Do ogromnog uspjeha doveo ih je Hari Vukas, bivši trener Hajduka koji je kreirao pravu nogometnu renesansu u Mostaru...

[FOTO] 2. PRETKOLO EL: /

Osijek ispao nakon drame nad dramama, CSKA sretniji poslije lutrije jedanaesteraca

U uzvrat na Stadionu pod Bijelim Brijegom ušlo se sa 1:1 iz prve utakmice, sjajnim rezultatom. No, šokirao ih je gol Utrechta u najgorem mogućem trenutku. Za goste je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zabio Gustafson iz slobodnjaka nakon loše reakcije domaćeg golmana Brkića.

Međutim, sabrali su se igrači Zrinjskog i ratnički ušli u nastavak, a nagrada je stigla u 65. minuti kada je zabio Hadžić. Utakmica je otišla u produžetke i onda je Zrinjski riješio dvoboj. Sve je iskoristio Staniša Mandić koji u 111. minuti šalje loptu u mrežu za 2:1 i veliku pobjedu. Nizozemci su u potpunosti podcijenili Zrinjski, koji je također iskoristio pomutnju nizozemske momčadi u obrani u produžetku. Idući protivnik klubu iz Mostara u Europi bit će švedski Malmö.