ČUDESNA ASISTENCIJA RAKITIĆA U VISOKOJ POBJEDI BARCELONE: / Messi zabio svoj 50. gol iz slobodnjaka

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru umjesto Frankieja De Jonga u 60. minuti, a nakon 15 minuta u igri je poslao fantastičnu loptu za Lionela Messija

29.10.2019.
23:00

Barcelona je stigla do još jedne pobjede u domaćem prvenstvu. Katalonci su slavili na svom stadionu protiv slabašnog Valladolida rezultatom 5:1. Dvostruki strijelac na utakmici bio je Lionel Messi, a po jedan pogodak zabili su Vidal, Lenglet i Suarez. Za goste je zabio Kiko. Barcelona se ovom pobjedom popela na vrh ljestvice španjolskog prvenstva.

Ivan Rakitić ove sezone nije u prvom planu Ernesta Valverdea, no večeras je na sjajan način iskoristio svoju minutažu.

NEMA KRAJA MUKAMA HRVATA: /

Godinama im je bio miljenik, odrekli su ga se, a sada mu stvaraju nove probleme

Hrvatski reprezentativac ušao je protiv Valladolida u igru umjesto Frankieja De Jonga u 60. minuti, a nakon 15 minuta u igri poslao je fantastičnu loptu za Lionela Messija koji je sjajno završio akciju za vodstvo Barcelone 4:1 i svoj drugi pogodak na utakmici.

Do još jedne lijepe brojke stigao je Lionel Messi koji je još jednom pokazao da je majstor slobodnih udaraca. Zapravo, pokazao je to 50. put u svojoj karijeri. U 34. minuti pucao je iz slobodnog udarca sa 25 metara i pogodio za 3:1.

Kiks Atletica

Nogometaši Alavesa ugostili su Atletico Madrid i protiv favorizirane momčadi odigrali 1:1 u prvoj utakmici 11. kola španjolskog prvenstva.

Momčad Diega Simeonea povela je u 70. minuti iz odlične akcije u kojoj je Correa bio asistent, a Alvaro Morata strijelac.

U 83. minuti Alaves je stigao do izjednačujućeg pogotka koji je postigao Lucas Perez preciznim udarcem s desne strane kaznenog prostora u suprotni gornji kut vrata gostiju.

Atletico se bodovno izjednačio s vodećom Granadom, ali vodeća momčad La Lige ima utakmicu manje. Alaves je sa 12 bodova na 13. mjestu.