[VIDEO] ČUDESAN POGODAK KOJI JE DOTUKAO DINAMO: / Pogledajte nevjerojatnu putanju, Livaković nije mogao ništa

Grimaldo će ovaj gol dugo pamtiti

15.3.2019.
7:20
PIXSELL/Screenshot

Nogometaši Benfice jučer su se plasirali u četvrtfinale Europske lige nakon što su u uzvratu osmine finala u Lisabonu u produžetku svladali Dinamo s 3-0 (1-0). Nakon 90 minuta Benfica je imala prednost od 1-0, čime su nadoknadili zagrebački poraz od 0-1, a u produžetku su Ferreira (94) i Grimaldo (105) donijeli prolazak portugalskom sastavu u daljnju fazu natjecanja.

BENFICA – DINAMO 3-0: /

Modri se raspali u produžecima – nemilosrdni portugalski velikan uništio Dinamov europski san

Jonas je zabio za 1-0 nakon sjajne akcije...

No, ono što je zabio Grimaldo u 105. minuti, samo minutu poslije isključenja Stojanovića, pravo je remek djelo...

Bila je to nevjerojatna putanja, pogledajte samo ovo...

Lisabon: Benfica i Dinamo u uzvratnoj utakmici osmine finala Europske lige 14.03.2019., Estadio da Luz, Lisabon, Portugal - Uzvratna utakmica osmine finala UEFA Europska liga, SL Benfica - GNK Dinamo. Sudac Deniz Aytekin pokazuje crveni karton Petru Stojanovicu. Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Livaković je branio sjajno, imao nekoliko odličnih intervencija, ali ovdje stvarno ništa nije mogao.