Nevjerojatan podatak spaja Ronalda i Dinamo!

Cristiano Ronaldo igrao je protiv 44 različita kluba otkad je 2009. godine pristupio Real Madridu.

28.9.2013.
11:39

Na gostovanju u srijedu kod Elchea u 6. kolu Primere, portugalski napadač je još jednom bio spasitelj svog kluba. Prvo je poentirao u 51. minuti iz slobodnog udarca, a onda u šestoj minuti sučevog dodatka iz kaznenog udarca za pobjedu svoje momčadi 2:1.

Elche je 27. klub u prvoj španjolskoj ligi protiv kojeg je Ronaldo zaigrao u dresu Real Madrida i 27. kojem je zabio. Od 211 golova postignutih za ''kraljevski klub'', protiv Elchea je zabio svoj 20. iz slobodnog udarca.

Ukupno je Ronaldo u svim natjecanjima igrao protiv 44 različita kluba, a zagrebački Dinamo se može pohvaliti da je zasad jedini kojem nije uspio postići pogodak!