CONTEOV HVALOSPJEV BROZOVIĆU NAKON SJAJNE UTAKMICE: / 'On može biti jedan od najboljih na svijetu'

27.8.2019.
9:42

Milanski Inter pod vodstvom Antonia Contea, krenuo je furiozno u novu sezonu. Milanski Inter je u posljednjoj utakmici 1. kola novog talijanskog prvenstva na svom terenu svladao Lecce sa 4:0.

Prvi gol ove sezone djelo je hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića i pravo je remek-djelo.

NE PAMTIMO KADA JE NETKO OVAKO ZABIO: /

Pogledajte 'eurogolčinu' Brozovićeva suigrača iz Intera

Hrvat je uoči sezone okarakteriziran kao lider ove Conteove ekipe, a sada je to i potvrdio golom u 21. minuti protiv Leccea.

"Baš mi je zadovoljstvo raditi s ovakvom grupom igrača, volim ih trenirati. Brozović? Pa on u ovoj ulozi može postati jedan od najboljih na svijetu", rekao je nakon utakmice trener Intera Antonio Conte.

Fenomenalan pogodak

Brozović je primio povratnu loptu na nekih 20 metara od gola i onda fino naciljao suprotne rašlje i pogodio.

Video pogledajte OVDJE.

"Zabio sam, ali uopće me ne zanimaju golovi. Bitno mi je da mi pobjeđujemo i da je dobra atmosfera u momčadi. Igrali smo sjajno, napadački, zaslužili smo tri boda. Hvala i našim sjajnim navijačima. Čak sedam ili osam godina nije bilo toliko navijača na San Siru", rekao je nakon utakmice Broz.

Nakon Brozovića, koji je odigrao čitav susret za Inter, u strijelce su se još upisali Sensi u 24., Lukaku u 60. i Candreva u 84. minuti.