CITY I TOTTENHAM OSTVARILI POBJEDE: / Ubojiti Kane stigao do brojke od 201 pogotka u 350 nastupa

Kane je s dva gola stigao do brojke od 201 pogotka u 350 nastupa pri čemu je 185 zabio za Tottenham

15.7.2020.
22:00

Nogometaši Manchester Cityja i Tottenhama upisali su pobjede u susretima 36. kola engleskog nogometnog prvenstva.

POČASNI DOKTORAT ZA ZVIJEZDU MANCHESTER UNITEDA: /

Ima tek 22 godine, ali njegov je humanitarni rad fantastičan

City je na svom stadionu Etihad pobijedio Bournemouth sa 2:1, dok je Tottenham na gostovanju porazio Newcastle United sa 3:1. "Građani" su poveli 2:0 golovima Davida Silve (6) i Gabirela Jesusa (39), a u nastavku je smanjio David Brooks.

Kane s dva gola stigao do brojke od 201 pogotka u 350 nastupa

Tottenham je na St James Parku porazio Newcastle United sa 3:1, a susret je obilježio dvostruki strijelac Harry Kane, koji se upisao u "Klub 200".

Kane je s dva gola stigao do brojke od 201 pogotka u 350 nastupa pri čemu je 185 zabio za Tottenham. Devet je postigao u dresu Millwalla, pet za Leyton Orient, a dva za Leicester. Za goste je zabio i Son Heung-Min, dok je pogodak za "Svrake" postigao Matt Ritchie.

Burnley i Wolverhampton odigrali 1:1

Burnley i Wolverhampton su odigrali 1:1, a domaćin je izjednačio u šestoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca. Gosti su poveli u 76. minuti preko Raula Jimenza.

Večeras je na rasporedu i derbi između Arsenala i Liverpoola.

REZULTATI: Burnley - Wolverhampton Wanderers 1-1 (Woods 90+6 -11m / Jimenez 76) Manchester City - Bournemouth 2-1 (Silva 6, Gabriel Jesus 39 / Brooks 88) Newcastle United - Tottenham Hotspur 1-3 (Ritchie 56 / Son Heung-min 27, Kane 60, 90) Večeras: Arsenal - Liverpool

U utorak: Chelsea - Norwich City 1-0 (Giroud 45+3)

U četvrtak: Everton - Aston Villa Leicester City - Sheffield United Crystal Palace - Manchester United Southampton - Brighton and Hove Albion

U petak: West Ham - Watford