ČITAVA EUROPA BRUJI O NEUMOLJIVOJ INTEROVOJ MAŠINI ZA GOLOVE: / Past ćete u nesvjest kad vidite ovo

Lukaku je nezaustavljiv

21.10.2020.
23:35

Fantastični belgijski napadač Romelu Lukaku u srijedu je navečer u Milanu, u 1. kolu Lige prvaka protiv Borussije iz Monchengladbacha, peti je put u ovoj sezoni zabio gol i nastavio sa dobrim starim navikama. I devetu euro utakmici zaredom postigao je gol, odnosno zabio je ukupno 10 golova.

PERIŠIĆ I BROZOVIĆ S INTEROM OSVOJILI BOD PROTIV BORUSSIJE: /

City uvjerljivo stigao do pobjede na otvaranju LP

U 2020. godini Lukaku je za Inter i reprezentaciju kombinirano postigao 28 golova u 36 odigranih susreta. Belgijac je nezaustavljiv.

Ukupno je postigao 11 golova u posljednjih devet susreta, ako računamo i one klupske i reprezentativne.

Inter i Borussia Moenchengladbach u skupini B odigrali su neriješeno 2:2, a sva četiri gola pala su u nastavku.

Talijani su poveli u 49. minuti golom Romela Lukakua, izjednačio je Bensebaini u 63. minuti iz kaznenog udarca, a vodstvo gostima donio je Hofmann u 84. minuti. Ipak, u posljednjim trenucima susreta Lukaku je svojim drugim golom izborio remi. Ivan Perišić je igrao do 79. minute za Inter, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 80. minuti.