ČITAV NOGOMETNI SVIJET KLANJA SE TATI NOGOMETA: / Kralj je samo jedan i zove se - Messi!

Lionel Messi i pobjeda Barcelone glavna su vijest svjetskih medija, posebno španjolskih

2.5.2019.
9:56
Screenshot: Twitter/AS, Sport, Mundo Deportivo

Camp Nou je u srijedu navečer skandirao u čast njegovog nogometnog veličanstva, Lionela Messija.

MESSI JE SINOĆ RADIO ČUDA, S KOJEG JE ON PLANETA? /

Izluđivao je igrače Liverpoola i zlostavljao ih; pogledajte njegove 'supermoći'

Argentinski čarobnjak je srušio Liverpool, dao je dva gola i doveo Barcelonu pred finale Lige prvaka. Delirij! Jednom riječju pobjedu Barcelone opisuje katalonski Sport na svojoj naslovnici...

Lionel Messi i pobjeda Barcelone glavna su vijest i na madriskom AS-u. O Messiju pišu da je "nogometni tata".

Katalonsk Mundo Deportivo također na svojoj naslovnici donosi lik i djelo Lionela Messija pod naslovom: Prošao je giganta".

Zanimljiv je naslov i na uglednom francuskom L' Equipeu. Pobjedu Barcelone opisuju - đavolski.

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Barcelona je na Camp Nou pred 96.000 gledatelja pobijedila Liverpool sa 3-0 i načinila veliki korak prema plasmanu u finalu.

Barcelona je povela golom Luisa Suareza u 26. minuti, a potom je uslijedio 'Messi show'. Argentinski 'čarobnjak' je u 75. povisio na 2-0, a priču je zaključio fantastičnim golom iz slobodnog udarca s više od 25 metara.

Ivan Rakitić je odigrao odlično svih 90 minuta za Barcu, dok Dejan Lovren nije nastupio za Liverpool.