Pravilnik o upotrebi kolačića

MA GROZNO

CIJELI SVIJET SE SPRDA S GOLMANOM ŠAHTARA: ‘Izbio mi je iz džepa 100 eura, to je najidiotskiji penal ikad napravljen’

Društvene mreže pune su ne baš lijepih komentara, a ovo su samo neki od njih

Nogometaši Dinama u utorak su u 3. kolu skupine C Lige prvaka u gostima kod ukrajinskog Šahtara odigrali 2:2, s tim da je u 89. minuti Olmo pogodio vratnicu. Pogotke za Dinamo zabili su Dani Olmo (25′) i Mislav Oršić (60′-pen), dok su za Šahtar pogodili Jevhen Konopljanka (16′) i Brazilac Dodo (75′).

Utakmicu je obilježio i nadasve bizaran penal na Mariju Gavranoviću. Olmo je izveo korner, a vratar PYatov je hrvačkim zahvatom, sasvim bezrazložno, rukama oborio Gavranovića na travnjak. Uslijedija je provjera na VAR-u i sudac Lahoz pokazao je na bijelu točku, a Oršić u 60. minuti iz penala pogađa za vodstvo Dinama 2:1.

[VIDEO] NEVIĐENA GLUPOST UKRAJINSKOG VRATARA I SJAJAN GOL ORŠIĆA: Dinamo zabio još jednom u Harkivu

Nakon utakmice Pyatov se našao na teškom udaru kritika prije svega ukrajinskih medija, a njegov nepromišljeni potez obišao je svijet. Društvene mreže pune su ne baš lijepih komentara, a ovo su samo neki od njih:

“Dobro jutro svima, a posebno Pjatovu koji je napravio jedan od najbesmislenijih penala koje smo ikad vidjeli.”

“Izgubio sam 100 eura zbog ovog užasnog prekida rada mozga! Što je ovom Pyatovu?!”

POZADINA BIZARNOG PREKRŠAJA: Vratar Šahtara otkrio zašto je hrvačkim zahvatom srušio Gavranovića: ‘Da, srušio sam ga, ali…’

“Čovjek je napravio lud penal.”

“Pyatov je najsmiješniji golman u Europi!”

“Imao je astronomsku obranu i onda nakn toga apsurdan penal. Blago rečeno – apsurdno.”

“Ovo mora da je najidiotskiji prekršaj za penal koji je ikad napravljen.”

“Jeste li provjerili je li se Pyatov kladio?”