CHELSEA PRODUBIO FRUSTRACIJE MANCHESTER UNITEDA: / Branitelj naslova pao s igračem manje

Nogometaši Chelseaja plasirali su se u polufinale ovogodišnjeg izdanja FA kupa nakon što su u četvrtfinalu na svom Stamford Bridgeu svladali branitelja naslova Manchester United s 1-0 (0-0).

13.3.2017.
22:53
AFP, JUSTIN TALLIS

Jedini gol na utakmici postigao je N'Golo Kante u 51. minuti preciznim udarcem s više od 25 metara. Gosti iz Manchestera su od 35. minute igrali s desetoricom jer je zbog dva žuta kartona isključen Ander Herrera.

ON BI RIJEŠIO SVE PROBLEME: /

Mourinho se sprema u šoping, a legenda Uniteda zna koji bi Hrvat bio idelan

Zadnja pobjeda Uniteda 2012.

Nastavile su se na ovaj način frustracije Manchester Uniteda koji nije uspio pobijediti Chelsea u posljednjih 12 ogleda. Posljednju pobjedu ostvario je legendarni Alex Ferguson u listopadu 2012. godine. David Moyes, Louis van Gaal i Jose Mourinho otada su neuspješno tražili recept za rušenje Bluesa.

U polufinalu će igrati Chelsea i Tottenham, te Arsenal i Manchester City. Utakmice polufinala na rasporedu su 22. i 23. travnja na stadionu Wembley.