CHELSEA - EVERTON 2:0: / Bluesi nastavili svoj niz, Mateo Kovačić igrao u pobjedi 4. momčadi prvenstva

Chelsea i dalje bez poraza u prvenstvu Engleske

8.3.2021.
21:13

U susretu 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na stadionu Stamford Bridge u Londonu u ponedjeljak pobijedio Everton s 2:0, a za "Bluese" je nastupio hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Bluesi u nizu od 10 susreta bez poraza

"Bluesi" su ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 10 utakmica učvrstivši se na četvrtom mjestu ljestvice.

single club/league/player publications/services.

Kai Havertz of Chelsea celebrates scoring the opening goal with Marcos Alonso, Jorginho, Timo Werner and Mateo Kovacic of Chelsea Chelsea v Everton, Premier League, Football, Stamford Bridge, London, UK - 08 Mar 2021,Image: 596055528, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists (outside the EU), club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images (+15 in extra time). No use to emulate moving images. No use in betting, games or, Model Release: no

Momčad njemačkog stratega Thomasa Tuchela povela je u 32. minuti nakon autogola Bena Godfreyja, a konačni rezultat postavio je u 65. minuti Brazilac s talijanskom putovnicom Jorginho nakon udarca s bijele točke.