BUFFON FANTASTIČNOM BRAVUROM SPASIO STARU DAMU: / Već je bila na nogama, ali se onda on ukazao

Giggi Buffon sinoć je u Torinu protiv Bologne pokazao zašto je ikona

20.10.2019.
7:45
Screenshot: Twitter

Jedan od najboljih vratara svih vremena Giggi Buffon sinoć je u Torinu protiv Bologne pokazao zašto je ikona! Ovaj 41-godišnji Talijan u 94. je minuti, kod rezutata 2:1 za Juve, briljantno skinuo škarice . Tu situaciju možete vidjeti - OVDJE.

Santader umalo zabio Buffonu, ali...

Riccardo Orsolini malo je s lijeva, s nekih 35 metara, oštro ubacio u kazneni prostor nakon čega je lopta došla perfektno na glavu igrača s brojem 9 Federica Santadera i završila na Bolognovoj prečki, da bi isti igrač nekoliko sekundi poslije iz drugog pokušaja, odnosno škaricama, pokušao postići taj pogodak za 2:2, ali veliki Buffon je to sjajno obranio. Neodoljivo njegova obrana podsjeća na onu iz finala Svjetskog prvenstva 2006. godine u Berlinu na susretu između Italije i Francuske, kada je također pod gredu skinuo udarac Zinedinea Zidanea.

Stara dama na vrhu

Inače, u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 8. kola talijanske Serie A Juventus je u Torinu svladao Bolognu sa 2:1 (1:1) i zadržat će se na vrhu ljestvice.

JUVENTUS U PRAVOM TRILERU JEDVA SVLADAO BOLOGNU: /

Sarrija spasili Ronaldo i BiH reprezentativac, ali uz puno sreće

Vodeći pogodak za Juve postigao je Cristiano Ronaldo u 19. minuti. Bologna je izjednačila u 26. minuti preciznim udarcem Danila. Pobjedu momčadi Maurizija Sarrija donio je Miralem Pjanić, koji je u 54. minuti sretno došao do lopte u kaznenom prostoru gostiju i sa 13 metara svladao gostujućeg vratara Skorupskog.