BRILJANTAN POTEZ HRVATSKE ZVIJEZDE: / Zabio gol i asistirao pa se popeo na tribinu i vodio navijanje!

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Stipe Perica (21) bio je jedan od najboljih igrača 33. kola talijanskog prvenstva.

24.4.2017.
17:45
Screenshot

Perica je u domaćem okršaju protiv Cagliarija (2-1) ušao u igru u 65. minuti i pogotkom i asistencijom poveo svoju momčad prema pobjedi. U 70. minuti je opalio s 20 metara i pogodio gornji lijevi golmanov kut za vodstvo 1-0, a samo tri minute kasnije je nakon kornera asistirao Gabrielleu Angelli za povećanje prednosti.

LUDI DAN HRVATA U ITALIJI: /

Jedan u tri minute zabio i asistirao, drugi u 27 minuta 'popio' pet komada

Sjajno se uklopio

Perica je u Udinese došao 2015. kao posuđeni igrač Chelseaja, a u međuvremenu ga je talijanski klub otkupio. Iako trenutno najčešće ulazi s klupe, Zadranin se sjajno uklopio, a koliko mu je dobro u Udinama, svjedoči i scena nakon završetka nedjeljne utakmice.

Naš se nogometaš, naime, popeo na tribinu s najžešćim navijačima, uzeo megafon u ruke i poveo navijanje na oduševljenje svih prisutnih ultrasa koji su dobro pratili novog vođu.